Молоді майстри навчатимуться на сучасних верстатах

У Новоград-Волинському вищому професійному училищі урочисто відкрили оновлений навчально-практичний центр, де на сучасному австрійському, бельгійському та болгарському обладнанні учні опановуватимуть фах верстатника деревообробних верстатів.

Проект реалізували за рахунок державної субвенції, співфінансування з обласного й місцевого бюджетів та власних коштів навчального закладу за активної підтримки і сприяння міських підприємців. Загальна вартість ремонту старих майстерень училища та оснащення навчально-практичного центру сучасними верстатами і деревообробним обладнанням становила майже 2,3 млн гривень.

Привітати педагогів та учнів освітнього закладу з модернізацією матеріально-технічної бази прийшли представники облдержадміністрації, органів місцевого самоврядування та об’єднання організацій роботодавців області. Вихованці училища організували для гостей виставку своїх робіт і продемонстрували роботу нового устаткування.

Як зазначив голова ОДА Віталій Бунечко, створення сучасного центру, що зможе щороку випускати до півсотні надзвичайно затребуваних на ринку праці фахівців, стало ще одним кроком на шляху трансформації професійно-технічної освіти на Житомирщині. Наразі в області вже відкрили дванадцять навчально-практичних центрів різного галузевого спрямування, з них чотири – спільно з соціальними партнерами.

Фото зі сторінки Віталія Бунечка у Фейсбуці.