Виставка KIFF 2022 представить тренди майбутнього

2 – 5 березня 2022 року чекаємо на головну подію меблевої галузі України – Київський Міжнародний Меблевий Форум (KIFF 2022). Виставка підводить підсумок зусиль української меблевої галузі за поточний рік та задає тренди на майбутній. 

 Важливий компонент Меблевого форуму – сильна експозиція деревообробного та меблевого обладнання (FURN`EQUIP 2022) та виробників і постачальників комплектуючих, фурнітури та матеріалів для виробництва меблів (MTKT innovation 2022) – адже без розуміння, що, з чого і на чому ми будемо виготовляти наступного року виробники не можуть планувати трендові та продавані колекції – як у творчому, так і в економічному відношенні. Тому навесні в Міжнародному Виставковому Центрі, що в Києві на Лівобережній, збираються «вершки» української меблевої галузі, в тому числі – подивитись на нові верстати, інструменти, технології, фурнітуру, плитні матеріали, крайки, меблеві тканини, механізми, інноваційні покриття, лако-фарбову продукцію тощо. Ну і звісно – меблі, світло, декор, текстиль, кухні.


Організатори вже заявили, що цьогоріч у виставці візьмуть участь виробники обладнання ПП МАРКЕТЛІС, Станкодніпро, VN WOOD, Атон Сервіс, Станкомплект, FELDER Україна, МВМ ГРУП Дніпро, Вега Сервіс, КМА, FERWOOD, Гармата та ін. Генеральний партнер експозиції обладнання – УАДО (Українська Асоціація Деревообробного Обладнання).

Нове слово в технологіях меблевих компонентів скажуть BLUM, Меблеві технології, Анта, M-FOX, GTV, Kuhteh, Plastics, D-Expert,Exim Textile, Fundermax, Будзірка, Fabiano Style, Транс Стоун, Альфа-мебель, Етера-Пласт та інші

Реєструйтеся й отримуйте електронне запрошення за посиланням http://www.invitation.kiev.ua/