Активна підготовка до практичних занять в рамках освітнього курс для операторів оброблюючих центрів з ЧПК від УАДО та USAID

Впродовж останніх місяців Українська асоціація деревообробного обладнання (УАДО) за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» активно працювала над підготовкою освітнього курсу з навчання операторів оброблюючих центрів з ЧПК (три- та чотириосьова обробка деревини). Теоретична частина курсу розпочалася наприкінці червня 2021 року.

Усі, хто попередньо реєструвався на курс, отримали доступ до навчальної платформи. Доступ до курсу є повністю відкритим для усіх охочих, все що потрібно – зареєструватись і можна розпочинати навчання.

Реєстрація на курс доступна за посиланням.

Після проходження теоретичної частини слухачі матимуть змогу закріпити отримані знання на практиці. Практичне навчання відбуватиметься протягом 5 днів у групах по 6 осіб на обладнанні Homag у навчальному центрі ПП “Маркетліс”. Практичні тренінги розпочинаються з 30.08.2021. Проект фінансується грантом до 15 жовтня 2021 року, відповідно усі, хто зареєструється до цього часу і пройде теоретичну частину, отримає можливість пройти практичне навчання з 50% знижкою.

Постачальники високотехнологічного обладнання, учасники УАДО: «Вектор», «ВН Вуд», «Маркетліс», «Станкодніпро», зараз активно готують свої виставково-демонстраційні зали до проведення практичних занять.

Після завершення навчання та здачі підсумкового тестування слухачі отримають відповідні сертифікати.

Реєстрація на курс доступна за посиланням.

Деталі – по тел.: +38 093 323 9014 або листом на e-mail: uado.info@gmail.com.