Компанія Атон Сервіс вийшла на ринок Македонії

Компанія ZLATEV запустила на виробництві дизайнерських меблів у Македонії фарбувальний комплекс Атон Сервіс.

Знайомство компаній відбулося на виставці Wood processing machinery – 2018 у Стамбулі. На експозиції македонці зацікавилися фарбувальною камерою Атон Сервіс. Після виставки переговори продовжилися. Ситуація з коронавірусною хворобою кілька разів ставила домовленості на паузу. Однак, ZLATEV зробив замовлення.

Наша команда професійно і злагоджено виконала роботу на всіх етапах─ від отримання замовлення до відправлення продукції за кордон. Фахівці Атон Сервіс спроєктували і виготовили для ZLATEV інноваційний фарбувальний комплекс. Його македонці самостійно змонтували та запустили.

─ Під час монтажу і запуску в ZLATEV фарбувальної камери ми чекали дзвінка, щоб допомагати в онлайн-режимі. Проте, підтримка не знадобилася. Нам зателефонували з подякою за професійність, ─ розповідає менеджер підрозділу зовнішньої економічної діяльності компанії Атон Сервіс Олександра Лебедева.

Компанія ZLATEV оцінила досконалість фарбувального комплексу.

─ Ми обрали якісну продукцію. Атон Сервіс ─ надійний партнер, ─ запевняють у ZLATEV.

Фарбувальний комплекс TBS-3D.COMPLEX, пульт автоматики CP TBS professional, ділянку сушіння понад 24 м² Drying S post 24, модуль подовження тунелю (1м) для TBS-3 ML TBS-3, паперовий фільтр 0.9*10.85м CbF 900, фільтр зі скловолокна 1 м² FgF, система повітроводів PS ─ це обладнання допомагає досягти довершеності образів ZLATEV при фарбуванні.

ZLATEV пропонує меблі, які підвищують рівень якості життя і наповнюють інтер’єр новими ідеями.

Професійні рішення Атон Сервіс створюють чистий робочий простір на виробництві й підвищують ефективність роботи.

Щодня фахова команда працює над удосконаленням продуктів та розробкою нових з унікальними перевагами. Завдяки цьому кожен замовник може отримати обладнання, що йому найбільше підходить.