WoodEye – унікальний сканер деревини

WoodEye 5 від Innovativ Vision — це сканер деревини, що дає новий погляд на простоту, продуктивність та прибутковість. Запуск системи WoodЕye 5 в 2011 році відкрив нову еру деревних сканнеров. Сканер був оснащений новим процесором і інтерфейсом для максимальної адаптації до потреб виробництва. WoodEye 5 володіє версіями для різних видів виробництва — поперечного розрізу, сортування пиломатеріалів, паркетних підлог, поздовжнього розпилювання, класифікації міцності, і інших опцій, таких як рентген і сканування торців.

WoodЕye 5 сканує всі 4 сторони бруса, а також дві його торцеві поверхні. Сканування торців дає додаткову інформацію про деформації, відстані між річними кільцями і розташуванні серцевини. Для тих, кому необхідний ще більш глибокий аналіз, WoodЕye 5 пропонує безліч додатковий функцій, необхідних для максимізації доходів від виробничого процесу.

«Запорука нашого успіху — постійний розвиток, і запуск сканера WoodEye 5 є величезним кроком вперед, — розповідає Ерік Лільенгрен, менеджер з продажу Innovativ Vision в країнах СНД. — Нещодавно наша компанія вперше брала участь у виставці «Експодрев» в Красноярську. Багато відвідувачів не так багато знали про наш сканері WoodEye, але як тільки отримували інформацію про його величезних можливостях, про розпізнавання всіх видів дефектів без необхідності сортувати вручну, інтерес до Сканнер WoodEye значно зріс.

Компанія Innovativ Vision підприємство, яке розробило WoodEye. Один з провідних у світі постачальників систем для якісного управління у сфері деревообробки. За 30 років роботи компанія стала двигуном розвитку в деревообробній промисловості, з різними інноваціями, безмежним досвідом і з більш ніж 500 встановленими системами по всьому світу.