Освітній курс для операторів оброблювальних центрів з ЧПК від УАДО та USAID розпочато

Впродовж останніх трьох місяців Українська асоціація деревообробного обладнання (УАДО) за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» активно працювала над підготовкою освітнього курсу з навчання операторів оброблювальних центрів з ЧПК (три- та чотириосьова обробка деревини). Теоретична частина курсу розпочинається 22 червня 2021 року.

Спеціально для цього курсу була розроблена онлайн платформа – Центр підготовки працівників меблевих виробництв (школа УАДО). Перший онлайн курс на платформі – це навчання для операторів оброблювальних центрів з ЧПК. Планується поява нових курсів у майбутньому для підготовки найбільш затребуваних фахівців.

До розробки теоретичної частини курсу були залучені експерти з Національного лісотехнічного університету України. У теоретичну частину входить: вступне тестування та десять лекцій.

Після проходження теоретичної частини слухачі матимуть змогу закріпити отримані знання на практиці. Практичне навчання відбуватиметься протягом 5 днів на одному з виробничо-навчальних майданчиків у різних містах України. У групах для практичних занять навчатимуться не більше 6 осіб. Проходження практичної частини забезпечать залучені до участі у проекті постачальники обладнання різних виробників, для кожного з яких участь у проекті є відкритою. Слухачі матимуть змогу обрати компанію, обладнання якої вже встановлено на їхньому меблевому підприємстві або ж їхня компанія має намір його придбати і таким чином делегує своїх працівників на навчання. Після завершення навчання та здачі підсумкового тестування слухачі отримають відповідні сертифікати.

Постачальники високотехнологічного обладнання, учасники УАДО: «Вектор», «ВН Вуд», «Маркетліс», «Станкодніпро», які вже долучилися до реалізації цієї ініціативи, вірять, що вона сприятиме залученню інвестицій у високотехнологічне обладнання, пришвидшить процес введення у професію операторів та дасть змогу створити нові висококваліфіковані робочі місця.

Реєстрація на курс доступна за посиланням.

Деталі по тел.: +38 093 323 9014 або листом на e-mail: uado.info@gmail.com.