Компанія ARPAL пропонує найшвидший спосіб видалити пеньок

Видаляй проблемні пеньки з новим подрібнювачем ARPAL ПГ-40БД! Обладнання призначене для швидкого зрізу будь-яких пеньків на глибину до 35 см. Робочим механізмом пенькогриза ARPAL ПГ-40БД є стійкі до зношення зуби з карбіду вольфраму розміщенні на металевому роторі.

Головні особливості новинки:

🕐 Швидкість зачистки. Подрібнювач обладнано бензиновим двигуном на 16 к. с., тому потужності достатньо, щоб швидко впоратись із звичайними та найтвердішими пеньками. Наприклад, на відео ми зачистили пеньок приблизно за 20 хвилин.

⚙ Компактна та універсальна конструкція. ARPAL ПГ-40БД.Ручка управління пенькогриза має декілька положень фіксації, включаючи транспортне положення, при якому техніка має мінімальні габарити для перевезення в кузові фургона або мікроавтобуса. До того ж сам пенькогриз має відносно невеликі габарити, тому може використовуватись на ділянках, де застосування великої спеціалізованої техніки фізично неможливо.

🛋 Зручність використання. В першу чергу модель ARPAL ПГ-40БД розроблено, щоб спростити процес видалення пеньків, зробити його швидким та ефективним. Тому в конструкції встановлено великі пневматичні колеса для зручного пересування по території, а також ручне гальмо для фіксації положення пенькогриза при коливальному русі. Це значно спрощує роботу, та прискорює зачистку території.

🔒 Безпечна конструкція.Для продуктивної та безперебійної роботи подрібнювач пеньків захищено системою зчеплення від перенавантажень. Для захисту оператора від викиду щепи та шматочків деревини, пенькогриз обладнано захисною шторкою з ПВХ текстилю.

♻ Гарантія якості.Компанія ARPAL надає 3 роки гарантії на подрібнювачі пеньків власного виробництва, а також здійснює післягарантійне обслуговування.