Компанія ICK нарощує експорт

Завдяки плідній співпраці спеціалістів ГК ICK Group та дилера компанії ТОВ «Глобалпродсервіс» ще одне підприємство Білорусі отримало якісне обладнання ТМ Grantech.

Маючи декілька комплексів по вирощуванню та відкорму молодняка КРХ та власні посівні площі, клієнтом було прийнято рішення про запуск лінії гранулювання соломи зернових та багаторічних злакових культур.

Найбільш відповідним до наданих клієнтом умов став прес-гранулятор ГТ-630Д ТМ Grantech з продуктивністю 2,5-3 т/годину.  Даний прес- гранулятор розроблений з урахуванням експлуатації  24 години на добу в досить тяжких умовах, виробляється з застосуванням якісних комплектуючих та має надійні технічні характеристики.

На сьогоднішній день за підтримки ТОВ «Глобалпродсервіс» прес-гранулятор ГТ-630Д клієнтом введено в експлуатацію .  Вироблені гранули з соломи використовуються в якості підкорму для тварин на власних тваринницьких фермах.

Від імені ICK Group дякуємо нашому дилеру та керівництву компанії ТОВ «Парохонське» за зроблений вибір та висловлюємо подяку за довіру!