В Україні виготовляють ексклюзивні дерев’яні велосипеди вартістю $3000

Можна використовувати велосипед для переміщення, щоб зменшити витрати на звичну енергію (не користуватись автомобілем). Це підтримка екологічного способу співіснування з довкіллям. Але можна піти й далі, коли для виробництва частини велосипеду використати відновлювальний еко-матеріал, яким є дерево.

Так поступив власник майстерні під Києвом, який спочатку зробив собі подарунок у вигляді дерев’яного велосипеда, а тепер команда однодумців пропонує таке рішення іншим. Цей виріб цілком може стати візиткою України – країни, яка має багато інтелектуалів та вмілих осіб і яка має зелені ліси для «заготовки велосипедів» і чудові простори для їхнього використання.

Над створенням кожного велосипеда працюють різні спеціалісти української компанії Woodrower (назва націлена на світовий ринок): інженери, механіки, дизайнери, майстри, спортсмени і просто талановиті хлопці. Всього задіяно близько 20 осіб, які мають ціль творити нашу країну тут і зараз, власними руками. Вартість велосипеда станом на сьогодні – 2866 €.

Самі велосипеди – призначені для активних осіб, які цінують динамічний спосіб життя, цінують надійність, функціональність і унікальний дизайн. Деревина пом’якшує удари і надає кращу плавність їзди. Рама з дерева не поступається по міцності металевій за рахунок сучасних технологій. Для рами вибрали ясен. На виготовлення одного велосипеда йде півтора-два місяці.

Перші винайдені велосипеди були з дерева, тож зараз відроджується добре забуте старе. І в світі є компанії, які теж випускають дерев’яні велосипеди. Український дерево-велосипед – витвір мистецтва, поставлений на серійний продаж. Він вже приймав участь у веломарафоні «Київська сотка». Виконується замовлення 4-х велосипедів для готельного комплексу в Закарпатті. В планах – розробка жіночої і дитячої моделі, а також дерево-електро-велосипед.