Учасники Всеукраїнського чемпіонату вальників лісу перерахували 300 тис. грн. на допомогу АТО

На Київщині відбувся благодійний Всеукраїнсьий чемпіонат вальників лісу 2014. За звання кращого лісоруба країни змагались 25 конкурсантів: 21 з яких представиляли обласні управління лісового та мисливського господарств, 2 – Акціонерне товариство «Мотор Січ», 2 – лісові коледжі – Малинський та Сторожинецький. 

«Нині Всеукраїнське змагання вальників відбулося в непростий для держави час. Ми довго вагались проводити конкурс, і організатори, і приватні підприємці одноголосно вирішили зробити благородні справу і підтримати державу. Весь призовий фонд змагань направити на допомогу АТО та підтримку сім’ям наших лісоводів, що загинули», – зазначив Голова лісової галузі Валерій Черняков. 

Безперечним фаворитом чемпіонату став рівнинчанин Сергій Жураель, на другій позиції опинився Віталій Костюшко, який представляв Київську область, і  замкнув трійку лідерів Сергій Домашкін, представник Харківського ОУЛМГ.

Призовий фонд в розмірі 300 тис. гривень лісоводи перерахують на потреби української армії. Гроші також використають і на підтримку родин загиблих лісоводів.