Wood-Mizer TOOLS: новий інструмент під маркою Wood-Mizer

Компанія Wood-Mizer почала випуск різноманітного інструменту для деревообробного обладнання. Нова продуктова лінійка вперше була представлена ​​в Ганновері на виставці LIGNA навесні 2015 року. Під маркою Wood-Mizer TOOLS компанія пропонує циркулярні пилки для поперечного та поздовжнього різу, пилки для розкрою плит, підрізні пили, ножі для стругання і рамні пили.

«На багатьох підприємствах, які займаються лісопиленням, крім верстатів Wood-Mizer є кромкообрізні, багатопильні і стругальне установки, – говорить комерційний директор Wood-Mizer Industries пан Кшиштоф Кропідловскі. – Ми побачили нову можливість для нас: поставляти клієнтам більш широкий асортимент якісного інструменту для глибокої переробки деревини “.

Приступаючи до цього проекту, Wood-Mizer, в першу чергу, запросив на роботу професіоналів у цій галузі. Зараз в компанії зібралася команда з декількох кращих в Європі фахівців з виробництва дискових пилок і стругальних ножів.

“Так ми зуміли довести нашу ідею до масового виробництва, – продовжує пан Кшиштоф Кропідловскі. – Тепер ми випускаємо широкий спектр інструменту, у нас працюють професіонали, і можемо запропонувати щось більше нашим клієнтам, які перш за купували у нас з інструменту тільки стрічкові пилки Wood-Mizer “.

Wood-Mizer підготував детальний буклет з технічними характеристиками та рекомендаціями, щоб підбирати інструмент для різноманітних виробничих завдань. Звертайтеся в представництва Wood-Mizer і отримаєте цей буклет в форматі PDF по електронній пошті.