Фірма «HOMAG» отримала нагороду «ТОП-Інноватор»

Фірма «HOMAG Holzbearbeitungssysteme GmbH» отримала нагороду «Топ-100 Інноватор», яка була вручена в рамках німецького саміту малого та середнього бізнесу 27 червня 2014 р. Маючи цей титул,  фірма Homag вважається найінноваційнішим підприємством Німеччини.

Попаданню в «Топ 100» передував складний процес вибору, який проводив спеціаліст з інновацій проф. др. Ніколаус Франке з інституту підприємництва та інновацій економічного університету Відня. В центрі досліду був менеджмент та успіх інновацій.

При нагородженні серед інших аспектів були виділені інноваційний потенціал «HOMAG» в поєднанні з безпосередньою комунікацією і близькістю підприємства зі своїми клієнтами, а також екологічна орієнтація продукції, що випускається. Більше ніж за 50-річну історію підприємства фірма «HOMAG» розробила, реалізувала та розповсюдила на ринку велику кількість революційних ідей. Серед іншого, сюди відноситься постійне удосконалення процесу обробки крайки – починаючи від першого в світі крайколичкувальний верстата, до технології приклеювання крайки без клейового шва, так званої технології «нульового шва», за допомогою систем laserTec та airTec, які в рекордні терміни стали стандартом в галузі, – або революційна концепція управління powerTouch, що забезпечує управління функціями верстата прямим торканням монітора.

Др. Хрістіан Компера, керівник «HOMAG Holzbearbeitungssysteme GmbH», підкреслює:«Ми розглядаємо цей приз в якості винагороди за наші спільні зусилля на підприємстві і, перш за все, в якості нагороди для наших співробітників. Тому що в основі нашого багаторічного успіху стоять люди зі своїми ідеями та задумами, які вони  пристрасно й захоплено реалізовують. Так ми стали лідерами світового ринку та інновацій і хочемо й надалі розширювати цей статус».

Що виділяє провідних підприємств-інноваторів, пояснює також проф. Франке: «Підприємствам з « Топ 100» вдається особливим чином перетворювати свої ідеї в успіх на ринку. Це бар’єр, об який розбиваються багато інших підприємств. Топ – інноватори долають цей виклик за допомогою сильного командного духу, ефективних процесів, а часто за рахунок завчасного залучення у процеси розробок клієнтів і зовнішніх партнерів».

http://marketlis.com.ua