ТОВ «Атон Сервіс»: українська фарбувальна камера з італійським серцем

Фарбувальні камери широко застосовуються в обробних цехах меблевих виробництв, а також при виробництві віконних і дверних блоків, стільців, дитячих ліжечок і на інших деревообробних виробництвах.

На сьогодні в процесі вибору такого роду обладнання виробники стикаються з проблемою поєднанняякості та ціни. Але компанія «Атон Сервіс» знайшла рішення та у 2014 році оголосила про виробництво нової української фарбувальної камери з італійським серцем.

Таким чином, камера матиме основні комплектуючі італійського походження (двигуни, вентилятори, фільтра), а збиратиметься на території України з використанням вітчизняних допоміжних матеріалів (металоконструкції, гайки, болти). Такий підхід дозволяєдосягти високої європейської якості та конкурентної ціни.

Безперечними перевагами такої камери є:

  • міцна конструкція;
  • іскробезпечний італійський вентилятор;
  • сухі фільтра, що є більш дешевим варіантом в порівнянні із застосуванням камер з водяною завісою;
  • два ступені очищення: паперовий та скловолоконний фільтра;
  • модульна конструкція,  що дозволяє швидко зібрати фарбувальну кабіну за допомогою болтових з’єднань, робочими, що не володіють високою кваліфікацією.

Наша суха фарбувальна камера може використовуватися на будь-якому виробництві, де потрібним є фарбування поверхні та застосовуються легкозаймисті, вибухонебезпечні і технічні фарбувальні матеріали. Застосування фарбувальної камери дозволить підвищити якість обробки і виключити вплив шкідливих речовин на людину і навколишнє середовище.

Більш докладно з технічними характеристиками фарбувальної камери можна ознайомитися за посиланням