Виставку Деревообробка відкладено до 2021 року

Організатори Львівської виставки Деревообробка повідомили, що Міжнародна виставка “Деревообробка – 2020” в раніше анонсовані терміни, а саме 19-22 травня 2020 р., не відбудеться. Термін проведення виставки переноситься на травень 2021р.

Шановні учасники, партнери та відвідувачі Міжнародних виставок “Деревообробка” у Львові!

Вперше, впродовж тридцятирічної історії існування нашої фірми, вимушені повідомити вас, що XXIII Міжнародна виставка “Деревообробка – 2020” в раніше анонсовані терміни, а саме 19-22 травня 2020 р., не відбудеться. Термін проведення виставки переноситься на травень 2021р. Чому ми прийняли таке рішення? По-перше, епідеміологічна ситуація в Україні та світі, невизначеність тривалості карантинного періоду, зробили неможливим проведення виставки в травні цього року. По-друге, перенесення виставки на друге півріччя цього року також є неможливим, у зв`язку з проведенням нашими партнерами галузевої деревообробної виставки в м.Києві восени ц.р. Таке рішення виправдане з огляду на ситуацію, яка склалася у деревообробній та лісовій галузях.

Ми залишаємося вірними нашим традиціям і докладемо максимум зусиль, щоб виставка “Деревообробка” в наступному році знову стала тим дієвим майданчиком для ділових, партнерських та дружніх зустрічей! Щиро бажаємо всім з найменшими втратами пережити цей складний час і стати сильнішими! Тільки взаєморозуміння та підтримка один одного допоможе нам разом подолати ці кризові моменти.

Сподіваємось на Ваше розуміння та висловлюємо щиру подяку усім, хто мав намір взяти участь чи відвідати виставку, допомагав у промоції заходу. Маємо надію, що наші партнерські стосунки будуть збережені та продовжаться у травні 2021 року!

Зичимо здоров`я!Бережіть себе і рідних!

З повагою, команда виставки “Деревообробка – 2020”