Виїзна нарада Держлісагентства

7 вересня відбудеться виїзна нарада Держлісагентства на тему: «Стан лісів Карпатського регіону»

Керівництво відомства, лісівники, українські та європейські науковці здійснять інспектування лісових масивів у низці лісництв області. Загалом під час наради відбудеться огляд процесів вирощування садивного матеріалу, рекреаційних ділянок в урочищах Шандра та Ільма, новоствореної мережі лісових автодоріг, особливостей лісовідновних процесів у високогірних лісах, ознайомлення з технічними характеристиками та технологічними процесами гірських лісозаготівель із застосуванням сучасних лісових машин, обговорення наслідків всихання ялинових деревостанів у високогірних лісах та ін.

На початку виїзної наради відбудеться спільна посадка тисової алеї, приурочена до 25-ої річниці Незалежності України. Буде висаджено 25 дерев – по одному на честь кожного року незалежності та 24 областей України і Автономної Республіки Крим.

Виїзна нарада розпочнеться 7 вересня о 9.00 год. на території державного підприємства «Вигодське лісове господарство» (смт. Вигода Долинського р-ну Івано-Франківської обл.) і завершиться о 18.00 год. у Вишківському лісництві.

Для представників ЗМІ буде надано транспорт. Перевезення протягом дня здійснюватиметься організовано на автобусах.

Акредитація ЗМІ за тел.: 098-130-20-72 (прес-служба Івано-Франківського ОУЛМГ), 095-445-75-50 (прес-служба Держлісагентства).

Прес-служба Держлісагентства: http://dklg.kmu.gov.ua/forest/control/uk/publish/article?art_id=171084&cat_id=134717