Припинено роботу нелегальних лісопилень

У Цюрупинському районі працівники Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю виявили 9 лісопилень, які працювали без дозвільних документів. На їх території знаходилося понад 400 кубометрів незаконно отриманої деревини. Міліціонери провели обшуки на територіях пилорам та транспортних засобів. Вилучено деревину сосни та акації, які добуті незаконним шляхом. Після обробки його продавали населенню. Також вилучено кілька видів пилорам, брусувальні, багатопильні, фрезерні та стругальні верстати.

Міліціонери перевіряють бухгалтерську документацію та товарно-транспортні накладні на поставку деревини. Вартість вилученої деревини буде визначена спеціалістами лісомисливського господарства. Оперативники з’ясовують канали надходження деревини сосни та акації до незаконних лісопилок.

Відкриті кримінальні провадження за ст.246 Кримінального кодексу України “Незаконна порубка лісу”. Санкція статті передбачає штраф від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до 6 місяців, або обмеження волі до 3-х років, або позбавлення волі на той самий строк з конфіскацією незаконно добутого.

Міліція продовжує роботу по протидії незаконній вирубці лісових багатств області.