Досягнення хмельницьких лісівників

Лісівники Хмельниччини  звітували про свою роботу на  колегії обласного управління лісового та мисливського господарства , яка відбулася напередодні новорічних свят під головуванням  Віталія Лісового.

За звітний період на землях  держлісфонду заліснено 919 га площ, що становить 126 % до плану року,  доповнено лісові культури на площі 909 га  – 144 %  до річного завдання. На належному  рівні  ведеться  увесь  комплекс  лісогосподарських робіт. Рубки догляду в молодняках здійснено на площі 1931,0 га – (110 % до плану).

Ліквідної деревини заготовлено 482 тис. кубометрів (111 % до рівня відповідного періоду минулого року). Пущено в первинну  переробку 15,2 тис. кбм деревини. Випущено продукції переробки  на суму 20 млн. грн.

Обсяг реалізації продукції збільшився до відповідного періоду попереднього року на 149 млн грн  і склав на 1 грудня  майже 394 млн  грн. На внутрішній  ринок  реалізовано продукції  на суму майже 195 млн. грн. Це на 201 % більше, ніж було за одинадцять місяців минулого року. Поряд із задоволенням попиту вітчизняних товаровиробників, проводилась реалізація деревини і на зовнішній ринок. Вона склала 199 млн. грн. – 134 %  до відповідного періоду минулого року.

Недоїмки до бюджету та Єдиного соціального внеску  відсутні. До бюджету  всіх  рівнів внесено майже 65 млн  грн. Єдиного соціального внеску перераховано понад 37 млн  грн.

Середньомісячна заробітна плата  штатних працівників склала 6706 грн .

Відбулося 102 громадські заходи ( посадка лісу, збирання насіння, догляд за лісом).  Організовано 15 дитячо-юнацьких конкурсів, 11 інших конкурсів (змагання вальників лісу, спартакіади). Проведено на Хмельниччині Всеукраїнський з’їзд шкільних лісництв, відбулося  23 зустрічі з громадськістю у різних куточках Хмельниччини, проведено 5 круглих столів, 5 громадських слухань, 2 форуми, в яких взяли участь майже 750 чоловік.

Всі лісгоспи виконали план будівництва лісових доріг.

Вже запроваджено електронний облік  деревини  та поєднання його з бухгалтерським обліком.
На колегії  було детально проаналізовано результати ревізії Держфінінспекції в Кам’янець-Подільському лісгоспі та в Хмельницькому лісомисливському господарстві. Розглянуто низку інших питань діяльності підприємств.

Підбиваючи підсумки колегії, Віталій Лісовий окремо зупинився на наведенні санітарного порядку в лісах.

Насамкінець очільник лісової галузі області щиро подякував трудовим колективам за успішну працю, привітав усіх з Новим роком і Різдвом Христовим.