Кампанія УАДО на підтримку національних виробників

Українська асоціація деревообробного обладнання продовжує кампанію на підтримку національних виробників деревообробного та інструменту, адже розвиток виробництва деревообробного обладнання в Україні є одним із основних пріоритетів УАДО.

Так саме за сприяння УАДО, досягнуто домовленості з виставками «Деревообробка» (м. Львів) та «Лісдеревмаш» (м. Київ) про знижки для національних виробників.

Наступним кроком стало – проведення зустрічі-наради на тему «Підтримка національних виробників деревообробного обладнання та інструменту», що відбулася в Києві 04 квітня 2012 р у виставковому комплексі «АККО Інтернешнл». За результатами цієї застрічі УАДО на прохання Міністерства економічного розвитку і торгівлі України підготувало пропозиції, щодо стимулювання розвитку внутрішнього виробництва деревообробного обладнання.

В червні цього року Міністерство знову звернулось до Асоціації з проханням підготувати перелік вітчизняних підприємств, які здійснюють виробництво деревообробного обладнання та інструменту.
Сподіваємось, що співпраця, яку започатковано між Міністерством економічного розвиту і торгівлі та Українською асоціацією деревообробного обладнання буде сприяти всебічному розвитку вітчизняного виробництва деревообробного обладнання.