Новинки деревообробного обладнання на LISDEREVMASH’2014

З 30 вересня по 3 жовтня в Києві, в Міжнародному виставковому центрі, відбудеться 13-а Міжнародна виставка обладнання та технологій для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості – LISDEREVMASH ‘2014.

Головне завдання виставки LISDEREVMASH – сприяти розвитку деревообробної галузі, впровадженню інноваційних ресурсо- та енергозберігаючих технологій на вітчизняних підприємствах. Тому щорічно виставка стає майданчиком для демонстрації новинок, орієнтованих на український ринок.

Так, на стенді компанії «МАРКЕТЛІС» можна буде познайомитися з цілою серією обладнання для деревообробки. Це верстати для форматної обробки від Altendorf, крайколичкувальні верстати Brandt, свердлильно-присадні верстати й обробні центри з ЧПК під маркою Weeke, а також шліфувальні верстати фірми Buetfering і дереворізальний інструмент Freud.

Італійська «Caselli Group Spа» – новачок на виставці LISDEREVMASH – презентує цілий комплекс обладнання для виготовлення виробів з дерева. Це верстати для стругання, шліфування і свердління деревини, шипорізні верстати, а також устаткування для фарбування та лакування.

Компанія «MOST-Україна» – офіційний представник і постачальник обладнання Wood-Mizer – зробить ставку на недорогі серії верстатів. Зокрема, компанія презентує лісопильні верстати TIMBERY – низько бюджетні пилорами, призначені для тих, кому потрібно розпиляти кілька колод на власній присадибній ділянці. Компанія також розповість про останню новинку Wood-Mizer – бюджетну версію стрічкового верстата LT15 вартістю до 5000 євро.

На стенді українського представництва всесвітньо відомого бренду FELDER буде представлена серія обладнання для деревообробки та виробництва меблів.

Компанія «ПРО-СТО» пропонує на українському ринку верстати для швидкісного 2D і 3D фрезерування й розкрою дерева, листових матеріалів, а також ДСП та МДФ. При цьому в асортименті компанії є як бюджетні варіанти верстатів, так і лазерні гравірувальні машини.

Холдинг «AKZO NOBEL» – провідний виробник лакофарбових матеріалів – представить на виставці LISDEREVMASH ‘2014 серію продуктів для роботи з деревиною: лаки УФ затвердіння, меламінові матеріали, водно-акрилові лаки для внутрішніх та зовнішніх робіт, а також поліуретанові лаки і фарби.
Українсько-чеське підприємство «РОЙЕК-ЛЬВІВ» запропонує відвідувачам промислові автоматичні котли «Стожари» потужністю від 180 до 1500 кВт, обладнані пристроєм підтримки постійної подачі сипучого палива. Як елемент сушильної камери такий котел дозволяє гарантувати якісне і рівномірне сушіння деревини.

LISDEREVMASH – це найкраща можливість тримати руку на пульсі ринку і зручний майданчик для пошуку партнерів!