Маркетліс

Маркетліс

Приватне підприємство “Маркетліс” засновано в 1993 році та вже більше ніж 25 років спеціалізується на поставках високоякісного обладнання, інструменту, запасних частин та програмного забезпечення для деревообробних та меблевих виробництв від відомих світових виробників, на виконанні робіт по ремонту та сервісному обслуговуванню верстатів та обладнання, оптимізації виробничих процесів.

За час свого існування компанія набула значного досвіду з комплексного оснащення як великих підприємств у галузі деревообробки та виробництва меблів, так і оснащення невеликих столярних та меблевих виробництв.

Робота компанії базується на зваженій та гнучкій маркетинговій та фінансовій політиці, що дозволило нам зайняти міцні позиції на українському ринку постачальників обладнання для меблевої та деревообробної промисловостей. Сьогодні компанія «Маркетліс» — це стабільна та розвинута компанія з висококваліфікованим персоналом, сучасним технологічним центром для демонстрації можливостей обладнання та підбору відповідних технологій в залежності від потреб наших клієнтів.

Все це дозволяє пропонувати клієнтам компанії найпередовіші інноваційні технології, сучасне обладнання, інструмент та програмне забезпечення та допомагати їм розвивати свій власний бізнес, а також деревообробну та меблеву галузі промисловості в цілому.

  • Технічне обслуговування устатковання
  • Телесервіс та дистанційна підтримка
  • Уновітнювання устатковання
  • Навчання персоналу
  • Підбір програмного забезпечення для вирішення різних технологічних завдань
  • Консультації з організації меблевих та деревообробних виробництв

Контакти компанії Маркетліс

Локація: Київ.

Сфера діяльності: Виробництво і Продаж / Торгівля.

Сайт компанії: https://marketlis.com.ua/

08129, Україна, Київська обл, с.Петропавлівська Борщагівка, вул. Оксамитова, 11

Телефони: +38 044 495 11 60/61/62/63/64

Fax: +38 044 495 11 68