Член / Member EUMABOIS

 

Місія

Місією діяльності Асоціації є розвиток деревообробної та меблевої промисловості України.

Основними завданнями Асоціації є:

1) Пропагування інвестиційної привабливості галузі з метою збільшення продажу деревообробного та меблевого обладнання, інструменту, технологій членами асоціації.

2) Формування та популяризацію етичних принципів у діяльності постачальників деревообробного обладнання, зокрема напрацювання етичних правил, стандартів добросовісної поведінки, сервісу, тощо.

3) Маркетингова діяльність. Дослідження ринків.

4) Сприяння організаторам виставок деревообробного обладнання, захист прав відвідувачів та експонентів виставок деревообробного обладнання на якісний виставковий сервіс.

5) Забезпечення захисту економічних та інших законних інтересів членів Асоціації, пов’язаних з їхньою діяльністю, зокрема у відносинах з органами державної влади і місцевого самоврядування.

6) Допомога в забезпеченні освітньої діяльності навчальним закладам у підготовці спеціалістів для деревообробної та меблевої промисловості, лісового господарства.

7) Врегулювання спорів між членами Асоціації, у тому числі шляхом створення Третейського суду.

8) Поширення інформації про діяльність Асоціації та її членів, сприяння членам Асоціації у налагодженні контактів з партнерами в Україні і за кордоном, зокрема участь у міжнародних об’єднаннях постачальників деревообробного обладнання.

9) Інші завдання, визначені З’їздом учасників Асоціації.

Найближчі виставки

                   Xylexpo 2020

                Міжнародна виставка

     Intermob 2020

          Міжнародна виставка

Члени УАДО